TriSolar

LAMPY SOLARNE

Oferujemy również nowoczesne rozwiązania oświetleniowe. Lampy solarne mogą być zlokalizowane w dowolnym miejscu do którego nie ma możliwości podciągnięcia sieci elektroenergetycznej lub jest to nieopłacalne. W celu oszczędności pieniędzy mogą stanowić bardzo dobrą alternatywę względem tradycyjnego oświetlenia. Lampy PV znajdują idealne zastosowanie przy przejściach dla pieszych, osiedlach, deptakach, skrzyżowaniach ulic, parkach, placach zabaw, przystankach autobusowych czy nawet na prywatnych posesjach. Technologia LED pozwala na długotrwały czas działania oraz optymalne wykorzystanie wyprodukowanej energii. 

fotowoltaika-panele-fotowoltaiczne-lampy-solarne

standard

fotowoltaika-panele-fotowoltaiczne-lampy-solarne

full black

fotowoltaika-panele-fotowoltaiczne-lampy-solarne

silver

Profesjonalne lampy solarne

Oświetlenie wokół domów, chodników, ulic czy budynków przemysłowych to ważny element bezpieczeństwa. Jednak instalacja oświetlenia zewnętrznego często wymaga skomplikowanych zabiegów, a w niektórych miejscach jest w ogóle niemożliwa. Rozwiązaniem problemu są profesjonalne lampy solarne, które można zamontować niemal wszędzie, gdzie jest dostęp do promieniowania słonecznego. W ten sposób energia ze słońca jest przetwarzana na prąd użytkowy i służy do zasilania małych oraz dużych lamp solarnych do ogrodu. Ze względu na to, że mocne lampy solarne wykorzystują ekologiczną i ekonomiczną technologię LED działają długo i bezawaryjnie. Na pewno zapewnią Ci wysoki komfort każdego dnia.

Nie bez znaczenia jest też wygląd – profesjonalne lampy solarne prezentują się stylowo i elegancko. Są dostępne w wielu rodzajach i kolorach do wyboru, dlatego z łatwością dopasujesz je do swojej koncepcji aranżacyjnej.

Lampy solarne z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Jeżeli zależy Ci na produktach wielofunkcyjnych, to sprawdź nasze lampy z solarne z czujnikiem ruchu. Nie tylko rzucają one światło na najbliższą okolicę, ale też włączają się, gdy wykryją ruch. Pozwala to w oszczędny sposób gospodarować zgromadzoną energią i zdecydowanie poprawia komfort poruszania się po zmroku.

Czujnik zmierzchu pozwala na bezobsługową pracę. Włączy się wówczas, gdy na zewnątrz zrobi się już ciemno. To rozwiązanie gwarantuje ci, że w zupełności będziesz mógł zapomnieć o ciągłym jej włączaniu i wyłączaniu.

Dlaczego warto wybrać duże lampy solarne do ogrodu? Ponieważ podkreślą charakter nieruchomości po zmroku, oświetlą ścieżkę i podjazd, poprawiają bezpieczeństwo oraz komfort domowników. Sprawdź modele klasyczne, zapytaj też o lampy solarne z czujnikiem ruchu i zmierzchu.