TriSolar

Instalacja na dachu Pana Andrzeja - 8,5 kWp

Jeden z naszych zadowolonych klientów – Pan Andrzej z Ksawerowa, dzięki zamontowanej instalacji obniżył swoje rachunki za prąd z ponad 550 zł miesięcznie do ok. 25 zł. Instalacja o wielkości 8,5 kWp sprawiła że pokryto praktycznie całe domowe zapotrzebowanie na prąd. Dlaczego Pan Andrzej wybrał fotowoltaikę ? -„Przede wszystkim chodziło mi o zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, które moim zdaniem były naprawdę wysokie” – odpowiada. 

Pan Andrzej jak sam mówi znalazł stronę TriSolar w Internecie, wystarczył szybki telefon żeby skonsultować się z naszym doradcą. Po krótkiej rozmowie wybrano dogodny termin na audyt fotowoltaiczny – przedstawiciel techniczny udał się osobiście do domu naszego klienta w celu rozeznania przestrzennego, wykonania fotografii i przedstawienia wstępnego planu oraz mocy instalacji dobranej na podstawie średniego zużycia energii przez Pana Andrzeja. Po szczegółowej analizie miejsca montażu przygotowaliśmy indywidualną ofertę dla inwestora w której umieściliśmy dokładny opis proponowanego sprzętu, projekt instalacji, wizualizację, przewidywany roczny uzysk energii oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące procesu inwestycyjnego. Po podpisaniu umowy, wraz z Panem Andrzejem wybraliśmy dogodny termin instalacji, którą zrealizowaliśmy w ciągu 2 tygodni. Montaż trwał 1 dzień. Po kolejnych 2 tygodniach zakład energetyczny zamontował licznik dwukierunkowy dzięki czemu inwestor mógł już bez przeszkód korzystać ze swojej elektrowni fotowoltaicznej i oszczędzać na rachunkach za prąd. Dzięki aplikacji zainstalowanej w telefonie istniała możliwość monitorowania procesu produkcji energii, Pan Andrzej miał wszystkie statystyki z działania instalacji na wyciągnięcie ręki.

Po pół roku skontaktowaliśmy się z Panem Andrzejem żeby sprawdzić działanie instalacji którą zamontowaliśmy. Okazało się że przez ten okres produkcja prądu z paneli całkowicie pokryła zapotrzebowanie na prąd całego domu a rachunki za energię spadły do minimum. 

– „To była najlepsza inwestycja w moim życiu, wiedziałem to dobry krok ale efekty przerosły moje oczekiwania. Myślę że fotowoltaika to przyszłość światowej energetyki” – stwierdził nasz klient. Takie efekty naszej pracy są dla nas największą motywacją !