TriSolar

POMPY CIEPŁA

Oferujemy również nowoczesne rozwiązania grzewcze w postaci pomp ciepła. Są to urządzenia wykorzystujące środowisko naturalne które wymuszają proces przepływu ciepła z obszaru o niższej temperaturze do miejsca gdzie występuje wyższa temperatura. Przy współpracy ciepła pobranego z otoczenia i energii elektrycznej dostarczonej z sieci lub domowej elektrowni fotowoltaicznej mamy możliwość ogrzewania wody oraz wnętrza naszych mieszkań.  Nasze pompy ciepła są systemami SPLIT, tzn. że składają się z dwóch części: jednostki zewnętrznej która jest zlokalizowana poza budynkiem oraz jednostki wewnętrznej montowanej w pomieszczeniach. 

Powietrzne pompy ciepła – nowe technologie

Dzięki użyciu pomp ciepła opartych o najnowszą technologię, system pracuje w bardzo szerokim spektrum temperatury zewnętrznej oraz osiąga wysokie parametry temperatury systemu grzewczego lub ciepłej wody użytkowej. W asortymencie znajdziesz m.in. powietrzne pompy ciepła.

Jest to tanie, ekologiczne i niezawodne źródło ciepła, z którego skorzystać może każdy.

Firma Trisolar oferuje kompleksowy montaż pompy ciepła wraz z konfiguracją całego systemu.

OFERUJEMY URZĄDZENIA RENOMOWANYCH FIRM:

ORAZ

Pompy ciepła w Łodzi

Inwestycja w pompy ciepła jest decyzją ekonomiczną i ekologiczną. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej warto zwrócić uwagę właśnie na to źródło ciepła, które wydaje się być najbardziej odpornym na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku energii.

W Trisolar oferujemy Ci wyłącznie sprawdzone pompy ciepła, które w Łodzi kupiło już wielu zadowolonych klientów. Zarówno na etapie urządzania nowego domu, jak i termomodernizacji starszego – rozważ wydajną, bezawaryjną pompę ciepła. Jej praca jest stabilna, co zapewni Ci nie tylko komfort termiczny, ale też psychiczny. Ciesz się – dosłownie – ciepłem domowego ogniska i nie obawiaj się chłodniejszych miesięcy w roku.p

Najlepsze pompy ciepła

Nie da się określić jednoznacznie, która pompa ciepła jest najlepsza. Owszem, można porównać parametry poszczególnych produktów, takie jak moc grzewcza, moc elektryczna, współczynnik COP. Jednak zawsze stawiamy nacisk na to, żeby w sposób indywidualny dobrać, a potem skonfigurować urządzenie. To podejście sprawia, że nasi klienci z łódzkiego otrzymują zawsze najlepsze pompy ciepła – wydajne, energooszczędne, zapewniające im wysoki komfort termiczny, ale bez przegrzewania i strat energii.

Żeby zapewnić Ci dostęp do najlepszych urządzeń, w ofercie mamy sprzęty marki LG oraz Kaisai. Cieszą się one dobrymi opiniami użytkowników oraz fachowców, a szerokie możliwości konfiguracji ustawień czynią je elastycznym wyborem dla firm i gospodarstw domowych.

Zamów własną pompę ciepła – łódzkie

Zachęcamy do kontaktu z nami, co możesz zrobić wygodnie za pośrednictwem strony internetowej. Obsługujemy klientów z całego województwa łódzkiego, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Jeżeli chcesz ogrzewać dom przy pomocy wydajnej pompy ciepła, nasze rozwiązania zostaną zaprojektowane zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapraszamy do współpracy ze sprzedawcą pomp ciepła z regionu. Trisolar może pochwalić się dużym doświadczeniem, kompleksową, profesjonalną obsługą klientów i wieloma pozytywnymi opiniami.