TriSolar

O NAS

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej liczących się w Polsce firm działających w branży energii odnawialnej. Mamy siedzibę w Łodzi i działamy na terenie całego województwa, jak również w jego najbliższych okolicach. Możemy pochwalić się doświadczeniem w zakresie dystrybucji, technologii oraz projektowania i dostarczania spersonalizowanych rozwiązań fotowoltaicznych.

Jesteśmy częścią Polskiej Grupy Odnawialnych Źródeł Energii, która jest organizacją zrzeszającą firmy z branży energii odnawialnej, zajmującą się szkoleniami, badaniami oraz doradztwem w zakresie technologii, dystrybucji i wdrażania systemów OZE.
W naszych instalacjach używamy komponentów i urządzeń najlepszych europejskich producentów na rynku. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w świecie fotowoltaiki.
Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych projektantów oraz instalatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy niejednokrotnie zmagali się z trudnymi projektami.
Pomogliśmy wielu klientom zmniejszyć rachunki za prąd oraz stać się niezależnymi od koncernów energetycznych. Nasze rozwiązania cechuje wysoka jakość klasy premium oraz trwałość. Oferujemy jedne z najdłuższych, realnych gwarancji na rynku.
Dobrze zaprojektowana i przede wszystkim wykonana instalacja fotowoltaiczna gwarantuje co najmniej 25 lat bezawaryjnej pracy.
Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapraszamy do naszego biura
ul. Łagiewnicka 54/56, Łódź - piętro 3 lok. 320
budynek A (Biurowe Centrum Biznesu)

Firma TriSolar jest częścią

Ul. Łagiewnicka 17a, 95-100 Zgierz
KRS: 0000809630
NIP: 7322197756