TriSolar

Kompleksowy montaż i obsługa instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu.

Zastanawiasz się nad korzyściami, jakie daje posiadanie fotowoltaiki w domu lub biurze? Mniejsze opłaty za prąd, uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców – to tylko niektóre z zalet. Abyś mógł cieszyć się nimi, powinieneś powierzyć instalację paneli profesjonalistom. Tylko dobrze zaprojektowana i wykonana elektrownia słoneczna zapewni Ci dostęp do energii ze słońca, zgodnie z Twoim indywidualnym zapotrzebowaniem. W naszym zespole są doświadczeni projektanci i instalatorzy z kwalifikacjami do montażu systemów fotowoltaicznych.

Zacznij produkować energię ze słońca w prostych krokach:

1.

  • Wstępny kontakt z doradcą

2.

  • Bezpłatny audyt 
  • Oszacowanie zapotrzebowania energii
  • Poglądowy projekt instalacji 
  • Wycena

3.

  • Omówienie i podpisanie umowy indywidualnie dostosowanej do Ciebie
  • Pomoc w dofinansowaniu

4.

  • Montaż instalacji
  • Podłączenie do sieci
  • Produkcja energii

Jak działa fotowoltaika?

Zadaniem paneli fotowoltaicznych jest zamiana energii z promieniowania słonecznego w energię elektryczną. W systemach wytwarzany jest prąd stały, który przepływa przez falownik (inwerter) i jest przekształcany w prąd przemienny o napięciu 230 V. Dokładnie taki sam jak ten pobierany z gniazdka elektrycznego. Wytworzoną w ten sposób energię elektryczną, klienci mogą wykorzystać na bieżąco do zasilania sprzętów, ale też magazynować, a nawet odsprzedawać (nie dotyczy prosumenta). Wszystko zależy od tego, jaką instalację fotowoltaiczną zamówisz.

Działanie systemów fotowoltaicznych

Jakie czynniki wpływają na sukces instalacji w Twoim domu?

Montujemy wyłącznie sprzęt wysokiej klasy. Producenci z którymi współpracujemy zajmują topowe pozycje w rankingach internetowych. Dysponujemy własnymi, odpowiednio wyszkolonymi ekipami instalatorskimi. Nasi fachowcy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia niezbędne do przyłączania instalacji fotowoltaicznych. Te elementy gwarantują sukces i wieloletnie działanie systemu PV!

Instalacje dla domu

Łódź, ale nie tylko, to miasto, w którym nadal można uzyskać środki na projekt i montaż paneli słonecznych. Naszym klientom udzielamy pomocy w dofinansowaniu inwestycji, aby mogli kupić wysokiej klasy sprzęt i zyskać własną przydomową elektrownię. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy – projektując fotowoltaikę do domu zawsze dbamy o najlepsze standardy jakości i bezpieczeństwa. Możesz być pewien, że bez względu, czy wybierzesz panele na dach czy zdecydujesz się na instalację naziemną, zyskasz nowoczesną, wydajną elektrownię.

TriSolar to specjaliści w swoim fachu, mający duże doświadczenie w projektowaniu i montażu systemów solarnych dla domu. Jeżeli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami to świetnie trafiłeś. Od początku do końca udzielimy Ci wsparcia, począwszy od audytu energetycznego i wyceny, przez wybór idealnego miejsca pod instalację, aż po obsługę gwarancyjną, usługi serwisowe. Zapraszamy!